Про виробництво

Вода ТМ «Наяда» - це слабомінералізована вода найвищої якості, ідеальна для щоденного вживання.

Щоб отримати продукт такої якості та безпеки, ми створили всі необхідні умови.

Цех з виробництва та розливу води відповідає європейським стандартам якості – ми працюємо за стандартами системи HACCP ISO (22000). Усі етапи виробництва – від прийому вхідної води* до розливу та маркування дати на суліях повністю автоматизовані та суворо контролюються операторами.

Подивіться відео про наше виробництво

Велику увагу приділено миття зворотної тари.

Спочатку оператори цеху оглядають бутлі на наявність пошкоджень, запахів, сторонніх включень і лише після цього вхідного контролю пляшки надходять на лінію для автоматичного миття.

Ми запровадили кілька етапів:

• Механічна мийка
• Миття та дезінфекція при 60 ° С з використанням харчових засобів
• Ополіскування чистих бутлів озонованою водою

Тільки після цих маніпуляцій бутлі йдуть на етап розливу.

Для очищення води впроваджено багаторівнева фільтрація, система зворотного осмосу, після цього оптимізується мінеральний склад і вода проходить знезараження.

Ми використовуємо найефективніший та найсучаснішийметод знезараження – озонування. Дана процедура відбувається двічі – для води, що входить, далі – для вже очищеної. У процесі цього етапу також відбувається збагачення води киснем.

Для додаткової безпеки під час безконтактного розливу води використовується дезинфекція УФ-лампою.

Усі бутлі закупорюються одноразовими кришками, на яких далі фіксується термоковпачок. Кожен сулій пакується в поліетиленовий транспортувальний пакет, який необхідно знімати після прибуття доставки до Вашого будинку або на роботу.

Кожен сулія маркується датою виробництва, яку можна побачити на верхній частині кришки.

Ми виготовляємо воду найвищої якості з оптимальним складом для щоденного споживання. Нас рекомендують тисячі задоволених клієнтів.

*Розподільна мережа централізованого водопостачання з поверхневого джерела р. Дніпро