Договір оферти

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Прочитайте текст даної оферти. Якщо Ви не згодні з яким-небудь пунктом цієї оферти, чи не зрозуміли будь-який пункт цієї оферти, пропонуємо Вам відмовитися від послуг Продавця, або уточнити інформацію, що Вас цікавить  за телефоном 067-631-09-67 чи написавши електронний лист за адресою: nayada77@ukr.net

У випадку прийняття умов даної публічної оферти, Ви погоджуєтеся з усіма умовами оферти і підтверджуєте, що Вам зрозумілі всі її положення.

Пропозиція (публічна оферта)

Викладений нижче текст Договору адресований фізичним особам  і є офіційною публічною пропозицією (відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України) суб’єкта підприємницької діяльності  фізичної особи-підприємця ДЗАРАСОВОЇ ОЛЕНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ, який діє на підставі свідоцтва виписки з ЄДР, названа в подальшому як «Продавець» на визначених Договором умовах, згідно з обраним переліком Товарів та Послуг, розміщених на Сайті Продавця у розділі «Умови купівлі».

Договір вважається укладеним в порядку ст. 642 Цивільного кодексу України і набуває сили договору приєднання з моменту здійснення Вами дій,  передбачених п. 3 цього Договору, що означають повне і беззастережне прийняття Вами всіх умов Договору без будь-яких виключень та/або обмежень (акцепт).

1. Загальні положення

Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями,  необхідними і достатніми для укладання і виконання Договору відповідно до його умов.

Чинна версія даного Договору завжди розміщена на Сайті Продавця і в обов’язковому порядку є доступна для ознайомлення Покупцю до моменту здійснення ним акцепту умов Договору.

2. Терміни, що використовуються в цьому Договорі

2.1.«Покупець» — фізична особа, що досягла 18-річного віку, яка має повну цивільну дієздатність.

2.2.«Сайт Продавця» — сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет під доменним ім’ям http://nayada.dp.ua/

2.3.Терміни, що вживаються в Договорі, мають наступне значення:

2.3.1. Товар — питна вода ТМ «Наяда» та/або супутні товари згідно чинних прайс-листів Продавця.

2.3.2. Замовлення — замовлення Покупця на придбання товару у Продавця.

2.3.3. Тара — основний елемент упаковки, що є виробом для розміщення товару, та належить до вторинних матеріальних ресурсів і підлягає багаторазовому використанню.

2.3.4. Обладнання для води — прилади, інструменти або конструкції, що використовуються для споживання бутильованої води.

2.3.5. Санітарна обробка — дії, спрямовані на очищення та дезінфекцію.

2.3.6. Прайс-листи — ціни на Товар та /або послуги, що розміщені на сайті: http://nayada.dp.ua/

3. Предмет Договору

3.1. Предметом цього Договору є зобов’язання Продавця передавати у власність та доставляти, згідно замовлення Покупця, товар за цінами і асортиментом згідно чинних Прайс-листів, а Покупець зобов’язується прийняти та оплатити Товар в порядку та на умовах, передбачених цим Договором.  

3.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.

3.3. Інформація про товар відображається на веб-сайті http://nayada.dp.ua/ і є динамічною. Тобто, інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Покупця. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті http://nayada.dp.ua/

4. Якість товару

4.1. Продавець надає (на вимогу Покупця) копії документів, що підтверджують якість товарів.

4.2. Продовольчі Товари належної якості не підлягають обміну або поверненню.

5. Умови, строки і порядок доставки товару

5.1. Доставка Товару здійснюється на підставі Замовлення Покупця, в якому зазначаються найменування, кількість, асортимент, адреса та строки доставки Товару.

5.2. Продавець приймає Замовлення на Товар цілодобово на веб-сайті http://nayada.dp.ua/

5.3. Доставка Товару здійснюється Продавцем. Також є Самовивіз, яким можна скористатися після домовленості з менеджером по контактним телефонам, що вказані на сайті http://nayada.dp.ua/

5.4. Вартість доставки Товару визначається згідно визначених і прописаних цін на послуги у розділі «Умови купівлі».

6. Ціна, порядок та умови оплати Товару

6.1. Оплата за Товар проводиться готівкою у національній валюті України — гривнях, по факту отримання Товару або за передоплатою.

6.2 Також сплата за товар на сайті http://nayada.dp.ua/ та за допомогою Теоеграм_бота (мобільний додаток) здійснюється з використанням банківських платіжних карток. Проведення платежів банківськими платіжними картками здійснюється Продавцем у строго у відповідності з вимогами платіжних систем Visa International та MasterCard Worldwide.

6.2. За домовленістю Сторін можливі інші способи оплати.

6.3. Ціна Товару визначається в чинних прайс-листах Продавця на момент здійснення Замовлення Покупцем.

7. Тара та упаковка товару

7.1. Полікарбонатні бутлі об’ємом 18,9 літрів, які призначені для розливу, перевезення та зберігання питної води є Тарою.

7.2. Для постачання води Продавець продає Покупцю Бутлі із можливістю їх зворотної купівлі Продавцем.

7.3. Вартість Бутлів визначається в чинних прайс-листах Продавця на момент здійснення Замовлення Покупцем.

7.4. При здійсненні першої поставки Води Покупець сплачує Продавцю 100% вартість Бутлів на умовах попередньої оплати.

7.5. У разі надання Продавцю Покупцем при першому Замовленні у відповідній кількості і якості Бутля/ Бутлів на обмін, такий Покупець не сплачує вартість Бутлів і такі Бутлі не підлягають зворотній купівлі у Продавця.

Бутлі на обмін від Покупця повинні відповідати наступним вимогам:

 • відсутність механічних або хімічних пошкоджень;

 • відповідність встановленим в цьому Договорі характеристикам щодо матеріалу виготовлення та об’єму;

 • належний товарний вигляд, придатний для подальшого використання;

 • використання Бутлів виключно за цільовим призначенням (не використовувалися для бюветної води, для інших рідин харчового та нехарчового походження);

 • відсутність на Бутлях гравірувального або рельєфного зображення логотипів, товарних знаків, написів назв інших торгових марок або виробників.  


7.6. При збільшенні об’ємів постачання Покупцю Води, Покупець додатково сплачує Продавцю вартість відповідної кількості Бутлів.

7.7. Зворотна купівля Бутлів у Покупця, проданих нашою компанією, відбувається у випадку припинення Договору за ціною, за якою здійснювався продаж цих Бутлів Покупцю, при цьому Бутлі викуповуються у Покупця за умови їх відповідності наступним вимогам:

 • відсутність механічних або хімічних пошкоджень;

 • відповідність встановленим в цьому Договорі характеристикам щодо матеріалу виготовлення та об’єму;

 • належний товарний вигляд, придатний для подальшого використання;

 • використання Бутлів виключно за цільовим призначенням (не використовувалися для бюветної води, для інших рідин харчового та нехарчового походження);

 • відсутність на Бутлях гравірувального або рельєфного зображення логотипів, товарних знаків, написів назв інших торгових марок або виробників;

 • використання Бутлів за умов дотримання правил використання та зберігання.   

 

7.8. Втрачені, пошкоджені або знищені Бутлі з вини Покупця є збитками Покупця і їх вартість не відшкодовується.

7.9. Зворотна купівля Бутлів у Покупця не здійснюється, якщо з моменту останньої доставки товару Покупцю не відбулося жодного Замовлення Покупцем протягом 90 (девʼяноста) календарних днів.

8. Права та обов’язки Сторін

8.1. Права Продавця:

8.1.1. Змінювати ціну Товару протягом дії цього Договору.

8.1.2. Змінювати умови цього Договору у порядку встановленому п.12.3. цього Договору.


8.2. Обов’язки Продавця:

8.2.1. Забезпечувати своєчасну доставку Товару згідно Замовлення покупця.

8.2.2. Забезпечувати відповідність якості Товару умовам, визначеним цим Договором.

8.2.3. Здійснювати контроль щодо якості Тари (Бутлів).


8.3. Права Покупця:

8.3.1. Покупець має право запросити у Продавця копії документів, що підтверджують якість Товару.

8.3.2. Відповідно до умов Договору замовляти доставку Товару.


8.4. Обов’язки Покупця

8.4.1 Приймати Товар, перевіряти його комплектацію і своєчасно оплачувати Товар.

8.4.2. Покупець зобов’язаний перед першим споживанням питної води провести санітарну обробку Обладнання, яке використовує для споживання питної води.

8.4.3. Покупець зобов’язаний проводити санітарну обробку Обладнання для споживання води, а саме: кулер для води підлягає повній санітарній обробці 1 раз на півроку, помпа для води та керамічний диспенсер повинні дезінфікуватися 1 раз в місяць..

8.4.4. Покупець повинен дотримуватися правил використання та зберігання Бутлів. А саме:

 • не тримати Бутлі під прямими сонячними променями;

 • не тримати в запилених приміщеннях;

 • не тримати в приміщеннях поруч з їдкими хімічними речовинами;

 • не піддавати Бутлі будь-якій термічній обробці, не заморожувати.

 • Не наливати в Бутлі будь-які рідини (харчового або нехарчового походження), крім очищеної питної води.


9. Відповідальність Сторін

9.1. За невиконання або неналежне виконання зобов’язань, встановлених Договором, Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

9.2. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов’язань за даним Договором, якщо це стало наслідком обставин непереборної сили, що виникли після набуття чинності даного Договору в результаті подій надзвичайного характеру, які не могли бути передбаченими та яким неможливо було запобігти розумними заходами.

9.3. Сторони мають право на відшкодування збитків, завданих іншою Стороною, у випадках та в порядку, встановлених чинним законодавством України.

9.4. В разі недотримання Покупцем пунктів 8.4.2.- 8.4.4. даного Договору Продавець не несе відповідальність за якість питної води.

10. Порядок вирішення спорів

10.1. Всі суперечки і розбіжності, що виникли або могли виникнути з приводу невідповідного виконання  вимог даного Договору, підлягають вирішенню шляхом переговорів, досудовим врегулюванням спорів.

10.2. Якщо суперечка між Сторонами не буде розв’язана в претензійному порядку, Сторони не прийдуть до згоди, то суперечки та розбіжності підлягають вирішенню у порядку, встановленому чинним законодавством України.

11. Розірвання Договору

11.1. Сторони мають право в односторонньому порядку розірвати Договір, якщо друга Сторона не виконує свої зобов’язання за цим Договором.

11.2. Покупець має право розірвати даний Договір, повідомивши про це Продавця за 2 (два) календарних дня до моменту його розірвання. В такому випадку повернення Бутлів Продавцеві здійснюється протягом 1 (одного) робочого дня, або за згодою Продавця Покупець сплачує його повну вартість, передбачену п. 7. даного Договору. При цьому розірвання даного Договору не звільняє Покупця від обов’язку оплати вартості вже поставленої за умовами даного Договору Продукції.

11.3. Договір може бути змінений або розірваний з інших причин та в порядку передбаченими чинним законодавством України.

12. Дія Договору

12.1. Даний Договір набирає чинності з дати його підписання Сторонами і діє 1 (один) рік.

12.2. Даний Договір вважається подовженим на такий самий термін і на таких самих умовах за відсутності з боку однієї зі Сторін сповіщення за 2 (два) календарних дня.

12.3. Постачальник має право розірвати даний Договір, повідомивши про це Покупця за 2 (два) календарних дня у випадку:

 • ненадходження замовлення від Покупця на поставку Продукції протягом 2 (двох) місяців поспіль;

 • несплати вартості Продукції протягом 1 (одного) дня. При цьому розірвання даного Договору не звільняє Покупця від обов’язку оплати вартості вже поставленої за умовами даного Договору Продукції.

12.4. За пропозицією Покупця та за згодою Продавця, даний Договір може бути тимчасово припинений, без його розірвання, у разі неможливості отримання Покупцем Продукції протягом більш ніж 1 (одного) місяця.

13. Інші умови Договору

13.1. Відповідно до закону України “Про захист персональних даних” №2297-VI від 01.06.2010 Покупець надає згоду та дозвіл Продавцю на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, безстрокове зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, знищення, знеособлення персональних даних з первинних джерел (у т.ч. паспортні дані, реєстраційний номер картки платника податків (ідентифікаційний номер), відомостей, отриманих від Покупця будь-яким способом з метою належного виконання вимог діючого законодавства України, захисту інтересів та прав Сторін, забезпечення цивільно-правових відносин; адміністративно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку та звітності; з метою високоякісного надання послуг доставки питної води та супутніх Товарів і послуг, інформування про зміну цін, появу нових товарів і послуг, акцій та  знижок, для персоналізації надання знижок та інших переваг; для здійснення аналізу періодичності користування послугами і товарами Продавця. Без отримання додатковоъ письмової згоди Покупець надає право та дозвіл Продавцю знищувати персональні дані та обмежувати доступ до них, передавати свої дані третім особам.

13.2.Даний Договір складено українською мовою у двох автентичних примірниках, що мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони, причому Сторони не заперечують проти застосування при підписанні Договору та його подальших невід’ємних частин факсимільного відтворення підпису уповноважених осіб.

13.3. Будь-які зміни чи доповнення до даного Договору оформлюються Сторонами шляхом підписання відповідних письмових угод, які є невід’ємними частинами даного Договору.

13.4. Назва окремого розділу даного Договору не обмежує змісту пунктів окремого розділу і не може використовуватись для тлумачення їх змісту.

13.5. Після підписання даного Договору всі попередні переговори, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, договори, що стосуються даного Договору, втрачають юридичну силу в частині, що суперечить даному Договору.

13.6. Сторони домовились щоквартально проводити взаємозвірку щодо розрахунків та наявності бутлів, які знаходяться у користуванні Покупця.